חוות אלנבי
 

 

אולמות אירועים בבאר יעקב והסביבה

מחפשים מתחם אירועים עם גן אירועים מפנק במיוחד ומגוון אולמות בעיצובים מפתים? מחפשים אירוע בו הולכים על בטוח ומוצאים בדיוק את נוסחת עיצוב האולם לה כמהתם? גם לכם נמאס לחפש אולם המתאים לצרכים העיצוביים שלכם ומעוניינים לקבל בדיוק מה שתכננתם?
 
מומלץ לבחור במתחם אולמות ולא באולם בודד. כאשר מדובר במתחם ובו יש מספר אולמות, הסיכוי שלכם למצוא את האולם המתאים לכם נוסק מעלה. האולם עליו צבעתם יימצא בסבירות גבוהה כאשר במתחם נבנו מספר אולמות אשר עוצבו בסגנונות שונים. יתרה מכך, חלק מהאולמות נועדו לחגיגת אירועים קטנים באווירה משפחתית וביתית ולכן המתחם הזה מצוין גם למי שמעוניין לחגוג בפורום שכזה. אם סברתם כי אולם אירועים זה רק בשביל אירועי ענק, טעות בידכם, אם כן.
 
אולם אירועים ייחודי בבאר יעקב
 
גן אירועים רחב יריעה
 
גן אירועים עם מדשאות רחבות, ומקום רב הגן מחובר לאולם הראשי והם מציעים מקום ל- 300 סועדים. הן הגן והן האולם מתבססים על שולחנות וכסאות פאר, תאורה, ותפאורה בעלת עיצוב כפרי המשולב עם אלמנטים בורגניים: חוויה לכל לקוח ולקוחה שחוגגים אירוע.
 
אולם בוטיק בגודל בינוני
 
המתחם מציע אולם מפואר ביותר לחגיגות מצומצמות יותר הנחגגות בקנה מידה בינוני. הוא מציע מקום ל- 100 מוזמנים ומוזמנות, מכיל גן אירועים וריהוט כפרי המבוסס על כסאות עץ, ומפות שולחן לבנות מפוארות. שולחנות עגולים מטופחים להפליא בעיצוב מיוחד.
 
בחירת אולם אירועים בבאר יעקב
 
אולם מפואר וקטן
 
האולם הקטן שלנו מעוצב ממש בסגנון ביתי, והוא מספיק ל- 60 מוזמנים היושבים סביב שולחן דק וארוך מאד. באירוע כזה נהוג לחגוג כאשר עושים שבת חתן, חינה או מסיבה פנים ארגונית או משפחתית בקנה מידה קטן. רבים סבורים שאירועים קטנים זה רק בשביל הבית אך לא כך, וכאשר מתחם אירועים משוכלל נמצא מולכם, סביר שיש לו גם אולם קטן לחגיגות בפורומים מצומצמים.
 
חוות אלנבי - חגיגה אמתית באזור באר יעקב
 
מתחם האירועים חוות אלנבי עשיר בגני אירועים, אולמות גדולים ואולמות קטנים ובינוניים בעיצובים שונים. המתחם מעסיק צוותי הפקות מן המעלה הראשונה שיוכלו לדאוג לכל הצרכים שלכם ביעילות ובקלות, לשרת אתכם כבעלי האירוע, ולדאוג לכל אורח ואורחת בזמן אמת.
 
לגיבוש אירועים חלומיים בעלי קסם אישי פנו לאולם "חוות אלנבי" בבאר יעקב!

חוות אלנבי אירועים | חתונות | בר מצווה | בריתות | בלוג | אירועים בנס ציונה | אירועים ברחובותצור קשר

חוות אלנבי, קיבוץ נצר סירני