חוות אלנבי
 

טיפים לעריכת חתונה קלאסית

 
על מנת לערוך חתונה קלאסית לשביעות רצונכם, גיבשנו עבורכם את חמשת הטיפים המובילים בנושא. הקורא יוכל לשאוב מידע לא מועט מהכתוב ולארגן חתונה בלתי נשכחת. מומלץ לקרוא את המאמר בזוגות, ולהחליט בניכם מה נכון עבורכם. המממשים את הטיפים הבאים יזכו לבטח להפיק חתונה של פעם בחיים באולם חתונות בנס ציונה, כזו שגם האורחים הסקפטיים ביותר לא ימהרו לשכוח כל כך מהר.
 
בחרו באולם שעובדת בו חברת הפקות מנוסה
 
בחירת האולם אינה מתבטאת רק ביופיו החיצוני והפנימי, ואינה נעשית רק על פי שביעת רצונכם מהתפאורה הצפויה. הבחירה נעשית גם ובעיקר על פי מי שעובד שם. ישנן חברות הפקות ללא ניסיון רב או אפילו כאלו שצברו את הניסיון אבל לא זה הנדרש. ודאו שהחברה שמולכם היא שם דבר בתחום ארגון והפקת החתונות, ושאורחים וחוגגים קודמים יצאו מרוצים מהשירות אשר קיבלו. ודאו כי החברה בעלת נתוני שירות לקוחות טובים, סבלנית ומאידך יעילה ומזיזה תהליכים לקראת מימושם הסופי בקצב מהיר.

בחרו באולם העונה על הציפיות שלכם
 
אין כמעט חתונה שלא מתאפיינת בסגנון או נרטיב מסוים לפיו האולם צריך להיראות. כך, למשל, בני זוג השואפים לחגוג חתונה קלאסית על בסיס אורבני לא יוכלו לבחור באולם אותו בוחרים החוגגים בסגנונות כפריים או טבעיים. סוג האולם צריך להיות שונה לגמרי בין האחד לשני, אבל "צריך" היא מילה שאנו כמובן משאירים לכם. לכן, אם התרשמתם מחברת ההפקות אך האולם לא קלע לרצונותיכם הדקורטיביים, שאלו את החברה לגבי חגיגה באולם אחר. על פי רוב, חברות הפקות מחזיקות במספר אולמות ואינן מתמקמות בזה הבודד גרידא.

ודאו כי סנכרון המאורעות בחתונה חופף לסגנון החתונה הקלאסי
 
בדרך כלל, רצף המאורעות הם קבלת פנים, מנות ראשונות בהגשה עצמית, חופה, מנה עיקרית וריקודים. כאשר החלטתם להביא מוזיקה חיה, ניתן להציב את הנגנים בקבלת הפנים, או בחלק העיקרי של האירוע בזמן הארוחה, או בשני חלקי הזמן הללו. ודאו שזהו רצף המאורעות על מנת שהחתונה שלכם תיראה כמה שיותר קלאסית.
 
הקפידו להרחיב ככל הניתן את שירותי הצילום שלכם
 
במיוחד כאשר החגיגה היא בגן האירועים ולא רק באולם, הרחבת הצילומים כיום היא ממש MUST משום שבשונה מן העבר יש לצלמי הרבה יותר מה להציע. עם מעט מאמץ תוכלו לאתר, למשל, חברה שמצלמת עם רחפנים מהאוויר הן תמונות פורטרט עליונות והן תמונות נוף מרהיבות. מומלץ לבחון זאת לפני שמסכמים את האירוע.

מתנות לאורחים ישרו בקרבם הרגשה מעולה שתגרום להם לזכור אתכם לזמן ארוך
 
למשל, מימון צעצועים קטנים לילדים, סוכריות על מקל ועוגיות מזל שיחולקו ברחבת הריקודים, או כובעי פלסטיק מצחיקים ללבוש במהלך האירוע. אביזרים אלו אמנם זולים ופשוטים אך אין הרגשה חמה מזו שהאורח משקיע בחתונה על מנת להיטיב עמכם ובסוף מגלה שגם הוא מקבל משהו. ברחבת הריקודים - השלכת המתנות לכיוון האורחים מגבירה את האדרנלין ומניעה יותר ויותר אורחים להצטרף לרקוד עמכם.

חוות אלנבי אירועים | חתונות | בר מצווה | בריתות | בלוג | אירועים בנס ציונה | אירועים ברחובותצור קשר

חוות אלנבי, קיבוץ נצר סירני