חוות אלנבי
 

טיפים לחגיגת חתונה קטנה במרכז

 
כאשר אתם מבקשים לחגוג חתונה קטנה במרכז, ישנם לא מעט טיפים שימושיים שמומלץ מאד לדעת ולהכיר. חתונה, בשונה מכל אירוע אחר, זהו פרויקט גדול, ובמקומות עבודה רבים נשים מדווחות שארגון חתונתן הלחיץ אותן יותר מההיריון ומהילד הראשון גם יחד! עכשיו נסו לדמיין, גברים, כמה גדול האירוע הזה וכמה מחשבה צריך להשקיע בו. למזלכם, ולמזלן של בכירות לבכם, גיבשנו את כל הנדרש לארגון חתונה לגרסה מסודרת של טיפים מסוכמים אשר כל המיישם או המיישמת אותם יזכו להפיק חתונה בלתי נשכחת שכמוה ודאי לא ראיתם זמן רב.
 
בחירת האולם
 
את האולם יש לבחור בהתאם לאמות מידה מקצועיות. ראשית כל יש לבחון א תפאורת האולם, לבדוק שהיא משביעת רצון עבורך ועבור ארוסתך, וכן לבדוק את הריהוט, עם ובלי הכיסויים שלו (מפות, מפיות וריפודי כסא), את התאורה, ואת מבנה הבמה של האולם. רק אם באמת חשקה נפשכם במה שראיתם ללא עוררין, ניתן להמשיך לשלב הבא בארגון החתונה המנצחת שלכם!
 
חוות אלנבי אולם לחגיגת חתונה קטנהאולם יוקרתי לחתונות קטנות במרכז
 
בחירת צוות ההוואי שלכם
 
צוות הוואי מורכב ממספר ספקי שירות כגון מוזיקאים, רקדנים, בדרנים, אנשי במה, צלמים, צלמי מגנטים לאירועים וכד'. ספקים אלה, ובמיוחד בעונות הקיץ, ידועים כעסוקים מבוקר עד ערב, ולכן חשוב לוודא שאתם משכירים את שירותיהם זמן רב מראש, ובמידה וגם זה קשה, הדרך היעילה להשכיר אותם היא לבקש מהם את הסילבוס שלהם, כלומר – לברר מתי הם יכולים להגיע, ולגבש את הזמנים שלהם בהתאם. שימו לב כי ייתכנו ספקים שירצו להגיע באותה שעה ואז חשוב לוודא אם זה מתמזג: צילום והופעת מוזיקה, למשל, מתמזגים אבל הופעת מוזיקה והופעת ריקוד שלא חלק מהרפרטואר – לא מתמזגים ויש לשים לב לכך.
 
גיבוש זמניו של צוות האולם
 
יש לגבש, בהתאם לסילבוס שזה עתה בניתם, את מועדי הפעולה של צוות האולם: אנשי הפקה, תקליטן וקייטרינג. במסגרת שירותיהם – יש לבחור את התפריט המועדף עליכם, להתאפס על רשימת ההשמעה שלכם שהתקליטן יונחה לגביה, וכן לרשום הוראות מיוחדות לצוות ההפקה, אם נדרשות.

סגירת הסילבוס של החתונה

יש לוודא שהסילבוס שלכם מוכן, מגובש, ללא אירועים סותרים. יש לבחון אותו במשותף, לוודא שהוא תקין, וגם כשאתם מתייצבים באולם לפני מועד החתונה – עליכם לוודא שהנעשה באולם תקין, ובמידת הצורך – להתריע על תיקון המעוות לפני בוא האורחים.

חוות אלנבי אירועים | חתונות | בר מצווה | בריתות | בלוג | אירועים בנס ציונה | אירועים ברחובותצור קשר

חוות אלנבי, קיבוץ נצר סירני